Grand Theft Auto: San Andreas od grudnia w mobilnej wersji - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Grand Theft Auto: San Andreas od grudnia w mobilnej wersji

napisał Paweł Ryszka, 26 listopada 2013 o 23:39| #Mobilne #iOS #Android #Porty #Rockstar Games
To było nieuniknione. Po sukcesywnym przeniesieniu gier Grand Theft Auto 3 i Vice City na łamy platform mobilnych z systemami iOS oraz Android przyszedł czas na kolejną odsłonę serii. GTA: San Andreas, bo o nim tu mowa, pojawi się na wybranych urządzeniach typu iOS, Windows, Android i Kindle już w przyszłym miesiącu. Jesteście gotowi na powrót do wczesnych lat 90., po raz kolejny?

Kolejna odsłona serii trafi na platformy mobilne.


Grand Theft Auto: San Andreas w wersji mobilnej ma oferować w pełni dopieszczoną oprawę graficzną, wzbogaconą o dynamiczne i szczegółowe cienie, większą paletę kolorów oraz lepsze modele postaci i samochodów. Ma to być najlepiej wyglądająca wersja gry, jaka kiedykolwiek powstała. Nie zabraknie oczywiście kontroli dotykowej z możliwością dowolnego rozmieszczenia przycisków odpowiedzialnych za poszczególne akcje.

Naturalnie rzecz biorąc całość będzie wymagała dość potężnych sprzętów - nie ma szans, by działała płynnie na starszych urządzeniach. O dokładnej dacie premiery i dodatkowych szczegółach poinformujemy Was, gdy te tylko ujrzą światło dzienne.