Imprezowy autobus Borderlands 3 zabierze fanów na Pol’and’Rock Festival 2019 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Imprezowy autobus Borderlands 3 zabierze fanów na Pol’and’Rock Festival 2019

Niezła alternatywa dla klasycznych środków transportu, prawda?
napisał Krzysiek Kałuziński, 25 lipca 2019 o 18:00|
Cenega - rodzimy wydawca gry Borderlands 3 - zdecydował się na nietypową (acz bardzo pomocną) formę reklamy nadchodzącej produkcji. Firma oferuje pięćdziesięciu fanom muzyki bezpłatny przejazd na Pol’and’Rock Festival 2019 specjalnym autobusem nawiązującym do nowego dzieła studia Gearbox Software.Jeśli wybieracie się do Kostrzyna nad Odrą, to czemu nie zdecydować się na właśnie taki środek transportu? Odjazd specjalnego autokaru zaplanowany został na 1 sierpnia, wyjedzie on z Warszawy, z Placu defilad ok. godziny 8:45. By nie przepuścić takiej okazji wystarczy wysłać wiadomość zatytułowaną „Pol’and’Rock Festival” na adres mailowy borderlands3@cenega.com i czekać na odpowiedź zwrotną. Miejsc jest jednak tylko 50, liczy się kolejność zgłoszeń, ale uruchomiona zostanie także lista rezerwowa.

Na autokar Borderlands 3 łatwiej będzie można się załapać w Gorzowie Wielkopolskich, w tym przypadku nie obowiązują bowiem zapisy. Przejazdy będą organizowane w ramach potrzeb i możliwości. Temat warto śledzić na Facebooku.