Layers of Fear 3 - Bloober Team prezentuje teaser trailer nowego horroru - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Layers of Fear 3 - Bloober Team prezentuje teaser trailer nowego horroru

Polscy eksperci od horroru z kolejną częścią znanej serii.
napisał Krzysztof Kałuziński, 01 października 2021 o 12:41|
Seria horrorów psychologicznych polskiego studia Bloober Team otrzyma część trzecią, w sieci udostępniony został tajemniczy teaser trailer. Krótki materiał wskazuje, że w Layers of Fear 3 powrócimy do wątków związanych z malarstwem - były one głównym elementem pierwszej odsłony. Tytuł ma zadebiutować w 2022 roku, napędzany będzie przez silnik Unreal Engine 5.Choć o samej grze nie wiadomo praktycznie nic, znane są aspiracje studia, które nie tylko na polskim rynku wyrobiło sobie renomę ekspertów of horrorów. Piotr Babieno - cytowany przez serwis Bankier.pl - tak wypowiadał się o przyszłości firmy:

„Za pięć lat chcielibyśmy być w miejscu, gdzie są takie firmy jak Naughty Dog, czy Bungie. (...) Chcemy mieć bardzo stabilną sytuację finansową i to nam się udało przez te umowy, które nawiązaliśmy. Mamy wystarczająco dużo środków, by te projekty realizować bez potrzeby pozyskiwania dodatkowego finansowania, ale jednocześnie chcemy być niezależni”.