Marvel's Avengers zadebiutuje w marcu przyszłego roku - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Marvel's Avengers zadebiutuje w marcu przyszłego roku

Również na Stadii.
napisał Paweł Ryszka, 13 czerwca 2019 o 13:11| #E3 2019
Marvel’s Avengers, czyli najnowsza superprodukcja będąca wynikiem kolaboracji studiów Crystal Dynamics i Eidos Montreal, trafi na półki sklepowe 15 maja przyszłego roku. Choć trafi na komputery osobiste, platformę Stadia, Xboksy One i PlayStation 4, to posiadacze tej ostatniej platformy mogą liczyć na bliżej nieokreślone „niespodzianki”. Wszystko za sprawą współpracy Square Enix z Sony.Marvel’s Avengers będzie trzecioosobową grą akcji, która przybliży nam ikoniczne dla uniwersum Marvela postaci, w tym Kapitana Amerykę, Iron Mana, Hulka i Thora. Duży nacisk nałożony tu zostanie na kampanię fabularną, wypełnioną po brzegi zróżnicowanymi misjami. Te będzie można ukończyć zarówno w pojedynkę, jak i w maksymalnie czteroosobowej kooperacji.

Autorzy już planują poszerzanie uniwersum o kolejne postaci i obszary - nie będzie tu za to loot boxów ani też jakichkolwiek płatności za nowe treści. To się ceni!