Cyberpunk 2077 - bohater prezentacji nie chce kolekcjonerki od CD Projekt RED - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Cyberpunk 2077 - bohater prezentacji nie chce kolekcjonerki od CD Projekt RED

Za to namawia REDów do wsparcia szpitala.
napisał Krzysiek Kałuziński, 13 czerwca 2019 o 11:13|
O prezentacji Cyberpunk 2077 podczas tegorocznych E3 nadal ciężko jest zapomnieć, co ciekawe, miała ona dwóch bohaterów. Niesamowicie popularnego aktora Keeanu Reevesa oraz fana, który krzyknął, że artystka „zapiera dech w piersiach”.
Tym człowiekiem okazał się Peter “Breathtaking” Sark, którego CD Projekt RED postanowiło wynagrodzić i podarować mu w przyszłym roku kolekcjonerską edycję swojej gry. Sark zaskoczył jednak wszystkich, zaproponował REDom by zamiast tego przekazali darowiznę na rzecz dziecięcego szpitala. Na ten pomysł ekipa przystała od razu.

Wielu internautów uważa jednak, że było to perfidne zagranie ze strony Sarka, który naciągnął polską firmę. Nie da się ukryć, że CD Projekt RED ciężko byłoby odmówić takiej prośbie, ale koszt darowizny będzie większy niż kolekcjonerki. Warto jednak spojrzeć na to z innej perspektywy, Sark wybrał szpital, w którym ostatnie lata spędziła jego zmarła siostra.