Narita Boy zostało ufundowane na Kickstarterze - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Narita Boy zostało ufundowane na Kickstarterze

Pecetowcy dostaną nową retro grę z pixelową grafiką.
napisał Krzysztof Kałuziński, 02 kwietnia 2017 o 14:02| #Kickstarter #Crowdfunding #Koba
Hiszpańskie studio Koba sukcesem zakończyło swoją kampanię w serwisie Kickstarter, dzięki czemu powstanie utrzymana w klimacie retro gra Narita Boy. Twórcom udało się zebrać kwotę 160,946 euro z wymaganych 120 tysięcy.

Zwiastun Narita Boy


Głównym bohaterem będzie tytułowy Narita Boy, legendarny cyfrowy heros, a jego zadaniem będzie ochrona wirtualnego królestwa. By osiągnąć swój cel przemierzy różne wymiary, zyska potężne bronie i nauczy się nowych umiejętności. Tworząc grę twórcy inspirują się klasycznymi grami pokroju Castlevania, Another World, Double Dragon, a także nowocześniejszymi Superbrothers i Sword and Sorcery. Tytuł charakteryzować się będzie pixelową grafiką i muzyką retro, nawiązywać będzie do lat 80., ale ma również wnieść powiew świeżości.

Osiągnięcie progu ponad 160 tysięcy euro pozwoli Koba na ukończenie gry, dodanie nowych postaci i interakcji, jak również nadanie fabule głębi. Nie udało się natomiast zebrać funduszy potrzebnych do stworzenia portów na PS4, Xbox One i Nintendo Switch, dlatego na razie należy się spodziewać Narita Boy jedynie na pecety.