Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Oozi: Earth Adventure - polska produkcja potrzebuje Zielonego Światła

napisał Paweł Ryszka, 10 października 2013 o 14:42| #PC #Steam #Steam Greenlight #Polskie
Kolejna (po znakomitym Nightmares from the Deep) produkcja wprost z Polski potrzebuje wsparcia ze strony fanów na łamach serwisu Steam Greenlight. Tym razem przebić do popularnego systemu dystrybucji cyfrowej próbuje się Oozi: Earth Adventure - gra platformowa od dwuosobowego Awesome Games Studio. Sama gra została wydana już w zeszłym roku, a pojawienie się jej na Steamie w znacznym stopniu zwiększyłoby jej popularność.

Autorzy gry liczą na wsparcie fanów z Polski.


Warto wspomnieć, iż już teraz tytuł cieszy się sporym zainteresowaniem. Uroczy Oozi przyciągnął do siebie tak dużo zainteresowanych graczy, iż znalazł się w pierwszej pięćdziesiątce gier przebywających w programie Greenlight. Choć brakuje mu niewiele, wciąż każdy głos się liczy - ten kosztuje zaledwie kilka kliknięć.

Oozi: Earth Adventure to gra platformowa będąca swoistym powrotem do przeszłości, oferująca elementy doskonale znane wszystkim wielbicielom klasycznych przedstawicielek gatunku. Gracze mogą w niej zakosztować trzech różnych trybów zabawy, w których pokierują poczynaniami uroczego Ooziego. Czy całość warta jest zainteresowania? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Możecie zresztą sami ocenić, gdyż autorzy udostępnili grę użytkownikom z naszego kraju zupełnie za darmo. Tutaj możecie wesprzeć ją własnym głosem.