Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Leisure Suit Larry: Reloaded zostanie wydane również w wersji pudełkowej

napisał Paweł Ryszka, 09 października 2013 o 21:49| #PC #Data Premiery #Stany Zjednoczone #Replay Games
Pod naciskiem graczy studio Replay Games postanowiło, iż już niedługo wyda grę Leisure Suit Larry: Reloaded w wersji pudełkowej. Będąca remakiem hitu sprzed dwudziestu pięciu lat, trafi na amerykańskie półki sklepowe już 29 października. Niestety nie wiadomo, czy, kiedy i przez kogo zostanie wydana w tej samej edycji na terenie Europy.

Gracze z Ameryki będą w stanie zakupić pudełkową wersję gry.


Leisure Suit Larry: Reloaded swojego debiutu, po wcześniejszym sukcesie na łamach Kickstartera, doczekało się w czerwcu bieżącego roku. Do tej pory jednak gracze nie mogli zaopatrzyć się w pudełkowe wydanie, gdyż gra była dystrybuowana wyłącznie cyfrowo. Nowy-stary Larry spotkał się z dość chłodnym przyjęciem ze strony mediów - jego średnia na łamach serwisu Metacritic obecnie wynosi zaledwie 56%. Mimo wszystko wielu fanów przygodówek uznało grę za wartą uwagi. A to jest w stanie zatrzeć nawet marne 20% od zagranicznego Eurogamera.

Produkcja opowiada o przygodach 40-letniego podrywacza Larry'ego Laffera, który pomimo utraty znacznej części włosów na głowie wciąż przyciąga do siebie piękne kobiety. Na jeden z jego podrywów są w stanie wyruszyć gracze w tej właśnie grze.