Polskie Project Remedium pojawiło się na Kickstarterze - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Polskie Project Remedium pojawiło się na Kickstarterze

Tytuł skupi się na zabawie wewnątrz ludzkiego ciała.
napisał Krzysztof Kałuziński, 21 marca 2017 o 14:31| #Kickstarter
Polskie studio Atomic Jelly wyszło z nową propozycją dla graczy. Jego członkowie chcą stworzyć nietypowego FPSa, którego akcja rozgrywać się będzie w ludzkim ciele. W Project Remedium wcielimy się w nanobota Nano+ o mikroskopijnych rozmiarach. Naszym zadaniem będzie walka z patogenami, a także rozwój własnych zdolności. Całość zaś wiązać się będzie z ciekawym aspektem eksploracji.

Prace nad grą zostały już rozpoczęte, a w produkcji wykorzystywany jest silnik graficzny Unreal Engine 4, jednak twórcy szukają środków na swój projekt. Pomóc ma w tym Kickstarter, którego użytkownicy już wsparli Atomic Jelly kwotą ponad 3,5 tysięcy dolarów kanadyjskich. By kampania się powiodła, do 23 kwietnia kwota musi sięgnąć 10 tysięcy.

Wesprzeć polski zespół możecie pod tym adresem.

Teaser Project Remedium


Atomic Jelly jest niewielkim studiem, którego siedziba mieści się w Poznaniu. Obecnie w skład zespołu wchodzi osiem osób, a jego liderem jest Bartosz „Biter” Rakowski. Project Remedium jest pierwszym dziełem tego niezależnego teamu.