Gamedile.pl

Prawa do Call of Juarez wracają do Techlandu

Tylko co z nowymi częściami?
napisał Krzysiek Kałuziński, 02 maja 2018 o 11:51|
Licencja na wydawanie strzelanek spod znaku Call of Juarez wraca do Techlandu, do tej pory prawa do nich posiadał Ubisoft. W momencie premier produkcji z serii polska firma zajmowała się jedynie tworzeniem, teraz jednak sama zadba o sprzedaż swojego dzieła.Oto jak sprawę komentuje Adam Lasoń, COO Techland Publishing:
Stworzona przez Techland seria Call of Juarez cieszyła się uznaniem krytyków i doczekała oddanej społeczności. Techland stawia kolejne kroki na drodze do zostania wiodącym wydawcą i dlatego jesteśmy zachwyceni faktem, że do naszego portfolio wraca Call of Juarez: Gunslinger. Dziękujemy Ubisoftowi za wspaniałą pracę włożoną w wydawanie gier z serii. Będziemy kontynuować ich dzieło i wspierać społeczność Call of Juarez z takim samym oddaniem.

Dzięki temu na Steam powraca jedna z najlepszych odsłon cyklu, czyli Gunslinger. Gra ukazująca losy rewolwerowca Silasa Greavesa nie była dostępna na platformie należącej do Valve od marca. Z tej okazji nabyć ją można w promocyjnej cenie 33,33 zł. Zainteresowany odsyłamy do karty gry na Steamie.