Premiera gry GRID opóźniona - zagramy dopiero w październiku - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Premiera gry GRID opóźniona - zagramy dopiero w październiku

Twórcy chcą nieco lepiej ją wypromować.
napisał Paweł Ryszka, 03 lipca 2019 o 19:43|
GRID, czyli nowe wyścigi od weterana tego gatunku, studia Codemasters, zaliczą opóźnienie. Jak poinformowano na oficjalnym blogu, gra trafi do sprzedaży dopiero 11 października tego roku. Wcześniejsze plany mówiły o 13 września. Zmianie nie uległy naturalnie platformy docelowe - całość pojawi się bowiem na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Będzie też tytułem startowym dla platformy Google Stadia.Powodem przesunięcia premiery gry GRID jest, nietypowo, chęć wypromowania jej w nieco lepszy sposób. Twórcy zamierzają skupiać się na niej bardziej na platformach społecznościowych oraz w najbliższym czasie pokazywać wiele nowych materiałów multimedialnych.

Ci, którzy zdecydowali się na zamówienie przedpremierowe Edycji Ultimate nie muszą się martwić - w grę nadal zagrają trzy dni wcześniej. Na tory przenoszą się zatem 8 października.