Silence: The Whispered World 2 trafi również na konsolę Xbox One - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Silence: The Whispered World 2 trafi również na konsolę Xbox One

napisał Paweł Ryszka, 24 października 2014 o 12:54| #Xbox One #Daedalic Entertainment #Zapowiedź
Według najnowszych oficjalnie ujawnionych przez Daedalic Entertainment informacji gra Silence: The Whispered World 2 - kontynuacji przeboju, który stał się jednym z najlepszych reprezentantów gatunku przygodówek - zadebiutuje nie tylko na komputerach osobistych (i Macach), ale również na konsoli Xbox One. Będzie to zatem pierwszy wydany na konsolę stacjonarną tytuł niemieckiego dewelopera. Do sprzedaży trafi we wczesnym okresie 2015 roku, dokładnie wtedy co jego pierwotna wersja.Jak skomentował ogłoszenie Steffen Boss, menedżer Daedalica, Slience od zawsze było projektem wieloplatformowym. Od podstaw powstawało również z myślą o konsolach, jednak studio czekało z ogłoszeniem do czasu gdy było pewne, że pomysł wypali i gra będzie miała szansę pojawić się na nowej generacji sprzęcie.

Slience: The Whispered World 2 będzie, w odróżnieniu od pierwowzoru, grą opartą o autorski silnik 3D, co tak naprawdę otworzyło jej furtkę do konsol stacjonarnych. Więcej na temat gry przeczytacie w naszym katalogu - warto też zapoznać się z naszą relacją dotyczącą tego, czego można się po niej spodziewać.