Square Enix zapowiedziało Trials of Mana - remake trzeciej odsłony serii - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Square Enix zapowiedziało Trials of Mana - remake trzeciej odsłony serii

Pierwowzór nie trafił na Zachód.
napisał Paweł Ryszka, 11 czerwca 2019 o 23:31| #E3 2019
W czasie konferencji Nintendo Direct w ramach E3 2019 kilka chwil zajęło studio Square Enix, które zapowiedziało grę Trials of Mana stanowiącą remake trzeciej odsłony popularnej serii. Ta pierwotnie ukazała się w 1995 roku jako Seiken Densetsu 3 i dostępna była wyłącznie w Japonii.Autorzy celują w jak najwierniejsze odtworzenie tego, co oferowane było przez oryginał, a jednocześnie przeniesienie tego do nowoczesnej oprawy wizualnej. Całość znów opowie nam zatem historię sześciu bohaterów, którzy będą toczyć bój z zagrażającymi światu potworami zagłady. Kierowana przez nas drużyna będzie liczyła trzy postaci (wybrane właśnie z sześciu), a od jej składu zależeć będzie poznawana przez nas historia. Będzie kolorowo, magicznie i na pewno ciekawie.

Smaczkiem jest również fakt, że do eShopu trafiło właśnie Collection of Mana - kolekcja wszystkich trzech części cyklu, w oryginalnej ich formie.