Wiedźmin 3 trafi na Switcha jeszcze w tym roku - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Wiedźmin 3 trafi na Switcha jeszcze w tym roku

A więc jednak!
napisał Paweł Ryszka, 12 czerwca 2019 o 11:25| #E3 2019


Krążące po Internecie od dłuższego czasu plotki, jakoby Wiedźmin 3 miał ukazać się na konsoli Nintendo Switch, doczekały się potwierdzenia. Jak ogłoszono w czasie wczorajszej konferencji Nintendo Direct, polskie dzieło rzeczywiście zmierza na „pstryczka” - a premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku.Naturalnie rzecz biorąc, przy tworzeniu Switchowej wersji Wiedźmina 3 autorzy musieli pójść na wiele kompromisów, wynikających przede wszystkim z mniejszych możliwości sprzętowych. Można zatem spodziewać się nieco gorszej oprawy graficznej. Niestety, w chwili obecnej ciężko mówić o wydajności - bądź co bądź - bardzo wymagającej gry na przenośnym urządzeniu. Pierwszy zwiastun nie jest bowiem gameplayem.

Wersja gry na konsolę Nintendo Switch ma być edycją kompletną, zawierającą w sobie olbrzymie rozszerzenia Krew i Wino oraz Serca z Kamienia, jak również pomniejsze dodatki DLC. Dodatkowych szczegółów możemy się spodziewać w niedalekiej przyszłości.