Tamagotchi wraca na rynek - zobacz specjalną wersję z R2-D2 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Tamagotchi wraca na rynek - zobacz specjalną wersję z R2-D2

Hej, domorośli piloci X-Wingów! Wkrótce dostaniecie szansę zaopiekować się własnym R2-D2, ale nie będzie to tania zabawka. Biiip-bip-pip!
napisał Krzysztof Kałuziński, 04 sierpnia 2021 o 18:37|
W listopadzie w polskich sklepach zadebiutuje Tamagotchi Original, czyli znane z dawnych lat niewielkie urządzenie, które pozwalało na opiekowanie się cyfrowym zwierzątkiem. Niegdyś kojarzyli je wszyscy, dziś są jedynie prostym gadżetem wywołującym u wielu z nas pozytywne wspomnienia. Bandai Namco wierzy jednak w siłę Tamagotchi. Może dlatego, że dzięki kooperacji z Disneyem, pojawi się również wersja z R2-D2 z Gwiezdnych wojen.Klasyczna edycja zadebiutuje 30 września i dostępna będzie w 19 wariantach kolorystycznych. Będzie kosztować 99,90 zł. Z kolei gadżet z droidem astromechanicznym znajdzie się na półkach wcześniej, bo 12 listopada. R2-D2 zyska możliwość opanowania 19 umiejętności, wśród których znajdzie się m.in. pilotowanie statków kosmicznych. O robota będzie oczywiście trzeba dbać, np. poprzez ładowanie go oraz regularne czyszczenie. Za tę frajdę fani Gwiezdnych wojen zapłacą 149,90 zł.

Pre-ordery na Tamagotchi Original wystartują w polskich sklepach do końca tego tygodnia.