The Breakout - nowa przygodówka inspirowana grami LucasArts potrzebuje dofinansowania - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

The Breakout - nowa przygodówka inspirowana grami LucasArts potrzebuje dofinansowania

napisał Paweł Ryszka, 02 kwietnia 2014 o 20:21| #PC #Zapowiedź #Kickstarter #Niezależne
Fani przygodówek - mamy dla Was kolejną bardzo ciekawą informację. Prężnie rozwijający się gatunek już wkrótce wzbogaci się o kolejną produkcję, grę o nazwie The Breakout, mającą czerpać inspirację z klasyków firm The Great Escape oraz LucasArts. Nim jednak zadebiutuje ona na rynku autorzy będą potrzebowali wsparcia ze strony fanów - konkretnie mowa o 49,500 £.Chcąc wesprzeć tytuł należy skierować się na łamy serwisu Kickstarter - kampania na jego łamach rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do 12 maja. Naturalnie rzecz biorąc autorzy są przygotowani na przyjęcie większych ilości gotówki - dzięki nim będą w stanie między innymi dodać przerywniki filmowe, fachową oprawę dźwiękową, zatrudnić designerów postaci oraz opracować dubbing.

Oczywiście twórcy przygotowali specjalne nagrody dla osób, które zdecydują się na wsparcie finansowe. W zależności od wpłaty można otrzymać własny egzemplarz gry, możliwość wprowadzenia do niej własnej postaci, a nawet pojawienia się na specjalnej imprezie premierowej.

The Breakout swoją premierę ma mieć w lipcu przyszłego roku. Więcej na jej temat - w naszym katalogu.