World of Warcraft: Warlords of Draenor już w sprzedaży - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

World of Warcraft: Warlords of Draenor już w sprzedaży

napisał Paweł Ryszka, 13 listopada 2014 o 23:42| #PC #Premiera #Blizzard #Dodatki
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu dzisiejszym w sprzedaży zadebiutowało najnowsze, piąte z kolei rozszerzenie jednego z najpopularniejszych MMO na świecie - World of Warcraft. Noszący tytuł Warlords of Draenor dodatek jest już dostępny zarówno w pudełkowej, jak i cyfrowej wersji i kosztuje 44,99 €.Warlords of Draenor przenosi bohaterów Azerothu poza Mroczny Portal, gdzie będą musieli poradzić sobie z hordami orków znanymi z kart historii Warcrafta. Gracze przemierzą tutaj rozległy, dotychczas nieodkryty świat Draenor, spotykając na swojej drodze nowych nieprzyjaciół, nawiązując wcześniej niemożliwe sojusze oraz tworząc swoją własną legendę.

Dodatek wprowadza do gry możliwość przeskoczenia na poziom 90, by w pełni cieszyć się jego zawartością. Bardziej wytrwali będą w stanie zdobyć nawet setny poziom doświadczenia, zwiedzając całe mnóstwo nowych lochów, stawiając czoła groźnym najazdom czy próbując swoich sił w walce z innymi użytkownikami.