Yasuo nowym bohaterem w League of Legends, nowy tryb już jest - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Yasuo nowym bohaterem w League of Legends, nowy tryb już jest

napisał Paweł Ryszka, 22 listopada 2013 o 23:30| #PC #MMO #Riot Games
Firma Riot Games, stojąca za sukcesem jednego z najpopularniejszych MMO obecnych czasów - League of Legends, właśnie zapowiedziała, iż Yasuo, Pokutnik już wkrótce zasili bardzo obszerną już paletę bohaterów oferowanych przez wspomnianą produkcję.

Yasuo trafi na Pola Sprawiedliwości już wkrótce.


Yasuo będzie bazującym na sile wiatru samurajem, cechującym się bardzo dużą szybkością i mobilnością, ale jednocześnie podatnością na ataki przeciwników. Będzie w stanie swobodnie eliminować słabszych przeciwników poprzez doskakiwanie do nich, a jego potężne machnięcie kataną pozwoli mu zablokować wszystkie pociski ze strony wrogów. We wczesnych fazach bohater ma być dość słaby, aczkolwiek jego cechą szczególną będzie rośnięcie w siłę wraz z czasem spędzonym na polu bitwy.

Wraz z informacją o nowym bohaterze dziś w League of Legends pojawił się zupełnie nowy tryb umożliwiający graczom zabawę tymi samymi bohaterami jednocześnie. Obecnie moduł znajduje się w fazie testów, które zakończą się na początku grudnia.