Gamedile.pl

Znamy datę premiery piątego epizodu Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

Zbliża się koniec przygód Star-Lorda i jego ekipy, a przynajmniej pierwszego sezonu.
napisał Krzysiek Kałuziński, 03 listopada 2017 o 17:40| #Data Premiery #Telltale Games
7 listopada zadebiutuje piąty, a zarazem ostatni odcinek przygodowej gry Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Epizod zatytułowany Don’t Stop Believin zamelduje się na pecetach, konsolach Playstation 4 i Xbox One oraz urządzeniach mobilnych opartych na systemach iOS i Android. Jego cena wynosić będzie ok. 18 zł.

W sieci pojawił się już nowy zwiastun promujący odcinek.Produkcja nawiązuje do komiksów wydawanych przez Marvela, ukazuje przygody Petera Star-Lorda Quilla, Groota, Draxa, Gamory oraz Rocket Raccoon, które cechuje duża dawka humoru oraz akcji. W tym roku w kinach mieliśmy okazję obejrzeć także drugi film o tych postaciach zatytułowany po prostu Strażnicy Galaktyki vol. 2, poprzednia odsłona miała premierę w 2014. W role główne wcielili się m.in. Chris Pratt, Dave Bautista, Vin Diesel czy Bradley Cooper.

Pierwszy epizod zatytułowany Tangled Up in Blue pojawił się na rynku 18 kwietnia tego roku, drugi Under Pressure 6 czerwca, trzeci More Than a Feeling 22 sierpnia i Who Needs You 10 października. Twórcy planują również wydanie pozycji na Nintendo Switch, na razie jednak brak informacji o ewentualnej dacie premiery.