Gamedile.pl

#

Party Planet

Switch
Opis gry
Party Planet to stworzona przez polskie studio deweloperskie Teyon, a wydana przez firmę Mastiff gra towarzyska zaprojektowana z myślą o konsoli Nintendo Switch. Stanowi kompilację aż trzydziestu mini-gier, które dotykają różnych tematyk - każda z kolei zmusza nas o wysiłku fizycznego.

Rozgrywka w grzeW Party Planet mamy możliwość spróbowania swoich sił w wielu mini-grach o różnych tematykach, ulokowanych w 10 różnorodnych światach. Każda z tych gier zmusza nas do innej aktywności - biegania, wspinaczki, skakania, pływania czy strzelania z armaty. Im większych postępów w rozgrywce dokonamy, tym więcej nowych wyzwań odblokujemy.

W każdą z mini-gier jesteśmy w stanie grać zarówno w pojedynkę, jak i wraz ze znajomymi przy jednej konsoli. W zależności od tego, na czym polega dana zabawa, rozgrywka ma charakter rywalizacji lub współpracy.


Warstwa technicznaGra została zaprojektowana w bardzo lekkiej stylistyce, która jest przyjazna również najmłodszym użytkownikom konsoli. Naturalnie rzecz biorąc całość wykorzystuje możliwości sprzętowe konsoli, na którą została wydana
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 30 października 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, split screen, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Gra

Party Planet

  • Platformy: Switch
  • Gatunek: Towarzyska» Zręcznościowa
  • Producenci: Teyon
  • Wydawcy: Mastiff
  • Perspektywa: Z boku
  • Prezentacja: 2,5D

Wydania gry

już wydane
# 12 grudnia 2017 Switch
# 12 grudnia 2017 Switch

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
SWITCH