Professor Layton vs. Phoenix Wright: Ace Attorney - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Wydana wyłącznie na konsolkę Nintendo 3DS gra przygodowa, która podejmuje próbę połączenia dwóch różnych uniwersów z produkcji wydawanych również na wspomniane urządzenie - serii Professor Layton oraz Phoenix Wright: Ace Attorney. Gra powstała w wyniku współpracy firm LEVEL-5 i Capcom.

Akcja gry podąża za dwoma mężczyznami - Professorem Laytonem oraz Phoenixem Wrightem, którzy z Londynu trafiają do mistycznego miasta zwanego Labyrinthią. Tam stają przed zadaniem pomocy Espelli Cantabelli - dziewczyny oskarżonej o bycie czarownicą.

Rozgrywka w grze będzie dzieliła się na dwie warstwy, zaprezentowane w postaci dwóch osobnych trybów. W module Przygody gracze będą pchać fabułę do przodu w stylu doskonale znanym fanom Professora Laytona, a zatem poprzez rozwiązywanie różnego rodzaju zagadek. Gdy już znajdziemy odpowiednich świadków, będziemy mogli przenieść się do trybu Rozprawy, by u boku Phoenixa Wrighta dokonać ich dogłębnego przesłuchania i wydusić z nich zeznania.

Tym, czym szczyci się produkcja jest jej oprawa audio, w której powstawaniu brali udział kompozytorzy znani z obu serii. Łączy ona w sobie wyraziste nuty z Professora Laytona z bardziej dramatycznymi z gier z Phoenixem Wrightem na pierwszym planie.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 13 czerwca 2014.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Najświeższe informacje
 • #

  Level-5 świętuje dwudziestolecie

  28 października 2018
  Japońskie studio Level-5 kończy dzisiaj 20 lat, usytuowana w Fukuoce firma została otworzona dokładnie 28 października 1998 roku przez Akiro Hino. Z tej okazji na oficjalnym Twitterze pojawiła się specjalnie...
Gra

Professor Layton vs. Phoenix Wright: Ace Attorney

 • Platformy: 3DS
 • Gatunek: Przygodowa
 • Producenci:
 • Wydawcy:
 • Wsparcie dla:

Wydania gry

już wydane
# 29 sierpnia 2014 3DS