Kasiu nie wiem czy piszemy o tych samych grach, ale miałbym odmienne zdanie. Fifa jak najbardziej odpowiada realiom boiska a PES to czysta fantastyka i tania rozrywka.
W sumie to jeżeli okaże się to prawdą, byłoby to coś niesamowitego. Do tej pory by pograć w tą grę jedyne co mogę zrobić, to wybrać się do brata. Kupowanie konsoli tylko po to, by zagrać w jedną grę mija się z celem więc wersja pecetowa będzie najlepszym rozwiązaniem, na jakie Rockstar może się zdecydować.