Gamedile.pl

#

RIDE

PC360PS3PS4XO
Opis gry
RIDE to zaprojektowana przez włoskie studio deweloperskie Milestone, znane przede wszystkim z popularnej serii MotoGP, gra wyścigowa, w której mamy okazję pokierować jednym z przeszło stu motocyklów i wziąć udział w wielu rozmaitych wyścigach w drodze do zostania prawdziwym motocyklistą. Całość powstała z myślą o większości większych platform sprzętowych dostępnych na rynku.

RozgrywkaRIDE to gra stawiająca przede wszystkim na realizm jazdy. Nie ma tu zatem mowy o prostym modelu jazdy - przede wszystkim konieczne jest nauczenie się kontrolowania własnego pojazdu. Motocykle dostępne w grze są ciężkie i trudno się nimi kieruje, a nawet najmniejsze potknięcie może nas kosztować stratę cennych sekund. Naturalnie rzecz biorąc przygotowany tu został rozbudowany samouczek, który pozwoli niedoświadczonym graczom zapoznać się z podstawami gry.

Gra oferuje aż siedem trybów rozgrywki, pośród których znajdzie się miejsce również na zabawę wieloosobową - w niej w jednym wyścigu może wziąć udział nawet dwunastu graczy.

Elementy techniczneW RIDE jesteśmy w stanie znaleźć bardzo rozbudowany edytor pozwalający na dopasowanie każdej z dostępnych nam maszyn do naszych potrzeb. Jesteśmy w stanie zmienić nie tylko jej wygląd, ale także elementy składowe - hamulce, zawieszenie, a także mniejsze podzespoły. Sprawia to, że dużą część zabawy możemy spędzić w garażu na udoskonalaniu naszego pojazdu.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 03 października 2015.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

RIDE

  • Platformy: PC360PS3PS4XO
  • Gatunek: Wyścigi
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla:

Wydania gry

już wydane
# 27 marca 2015 PC360PS3PS4XO
# 06 października 2015 PS4XO
# 23 listopada 2015 360PS3
# 27 listopada 2015 PC