Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako Rabbids Invasion: The Interactive TV Show.
Opis gry
Rabbids Invasion: Interaktywny Program to dynamiczna gra zręcznościowa z uroczymi „kórlikami” - maskotkami francuskiego studia Ubisoft, które po raz pierwszy pojawiły się w serii Rayman i doczekały się gier ze swoim wyłącznym udziałem. Całość została wydana jako produkt towarzyszący serialowi animowanemu emitowanemu przez stację telewizyjną Nickelodeon, w Polsce znanemu jako „Inwazja Kórlików”.

Gra swojej pierwszej zapowiedzi doczekała się w czasie targów E3 2013 - do sprzedaży trafiła przeszło rok później.

Mechanika rozgrywkiJak sam tytuł sugeruje, w grze rozgrywamy sceny znane z serialu animowanego - z tym, że mamy ogromny wpływ na to, jak będą się toczyć. Autorzy oddali nam do dyspozycji całe mnóstwo mini-gier, z których każda powstała w bardzo humorystycznej konwencji. Niekiedy będziemy musieli krzyczeć z bohaterami gry do momentu, kiedy ekran telewizora pęknie (wirtualnie, oczywiście), a czasem będziemy pomagać im w wyciąganiu przepychacza z klozetu. Każda z gier ma za zadanie dawać jak najwięcej frajdy, niekoniecznie realistycznej i zgodnej z prawami fizyki.

Pełnię swoich możliwości gra rozwija w momencie, kiedy kilka osób angażuje się w zabawę. Całość daje możliwość zabawy maksymalnie czterem graczom jednocześnie - lokalnie, przy jednej konsoli i na wspólnym ekranie.

Warstwa technicznaJako że gra Rabbids Invasion: Interaktywny Program powstała z myślą o najmłodszych użytkownikach konsol stacjonarnych, a także bazuje na serialu animowanym, jej stylistyka jest bardzo przystępna, kolorowa i sympatyczna. Całość wymaga posiadania kontrolera Kinect lub PlayStation Eye, w zależności od platformy sprzętowe, którą się posiada - to, co robimy na żywo przenoszone jest na ekran i dokładnie odwzorowywane.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 21 czerwca 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, single player, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Gra

Rabbids Invasion: The Interactive TV Show

Wydania gry

już wydane
# 18 listopada 2014 360PS4XO
# 20 listopada 2014 360PS4XO

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360
XO
PS4