Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Opis gry
RaiderZ to stworzona przez firmę Maiet Entertainment produkcja przynależąca do gatunku udostępnianych w modelu free to play MMORPGów.

Fabuła gryAkcja produkcji przenosi nas do królestwa zwanego Rendel - jest ono w nie lada tarapatach, ponieważ okrutne bestie zostały przebudzone przy użyciu tak zwanego Prime Stone. Teraz potwory przemierzają krainę, siejąc spustoszenie i chcąc przywłaszczyć sobie prawa do władzy nad królestwem Rendel. Ciągle jest jednak szansa na to, by odwrócić bieg wydarzeń i przywrócić krainie dawny porządek. Mogą to zmienić drużyny bohaterów, do których dołączymy rozpoczynając zabawę.

Rozgrywka w grzeSchemat rozgrywki nie różni się znacząco od tego zaprezentowanego w innych produkcjach z gatunku MMORPG. Tutaj jednak autorzy postanowili postawić przede wszystkim na walki drużynowe, co sprawia, iż współpraca z innymi graczami jest kluczem do sukcesu.

Kluczowym elementem gry, obok eksploracji bogatego świata gry, jest walka. Tutaj autorzy oddali nam do dyspozycji mnóstwo rodzajów magii, jak również broni dystansowej i białej. Ważny jest, podobnie jak w większości gier MMO, rozwój własnej postaci. Wybierając ją mamy do dyspozycji cztery główne klasy: berserkera, kleryka, maga i obrońcę. Każda z nich charakteryzuje się naturalnie swoim własnym stylem walki oraz wyglądem.

Każda z postaci zdobywa podczas zabawy doświadczenie, które z kolei wraz z czasem dodaje graczowi poziomy doświadczenia. Wraz ze zdobyciem każdego z nich możliwe jest pozyskanie zupełnie nowej umiejętności. Tych z kolei w grze jest przeszło 350 - ich odpowiednie dobranie określa rolę gracza w całej rozgrywce i jego pozycję w drużynie.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 01 września 2012.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

RaiderZ

  • Platformy: PC
  • Gatunek: MMO
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla:

Wydania gry

już wydane
20 listopada 2012 PC