Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered to zremasterowana wersja popularnej strzelanki, która w oryginale debiutowała w 2009 roku na łamach komputerów osobistych i konsol siódmej generacji. Wraz z przeniesieniem produkcji na nowszy sprzęt autorzy postanowili dopasować ją do współczesnych standardów. Stworzenia całości dopuścił się wewnętrzny oddział studia THQ Nordic.

Fabuła gryAkcja gry przenosi nas w przyszłość - rozgrywa się 50 lat po wydarzeniach ukazanych w pierwszej części cyklu. Działająca na powierzchni Marsa organizacja Earth Defense Force wprowadziła reżim, który z kolei zaczął niewolić ludzi. Sprzeciwiło się mu ugrupowanie Red Faction - wcielamy się w jego członka, Aleca Masona, a naszym zadaniem staje się uwolnienie planety od tyranii, pod którą się znajduje.

Mechanika rozgrywkiRed Faction: Guerrilla Re-Mars-tered jest dynamiczną strzelanką, w której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Zwiedzamy w niej ogromny otwarty świat, realizując zlecane nam po drodze misje fabularne. Niejednokrotnie staniemy również przed możliwością podjęcia się zadań pobocznych, które często sprowadzają się do ratowania ludzi z opresji. Naturalnie rzecz biorąc stale we znaki będzie nam się dawać organizacja EDF, między innymi wysyłając po nas swoje siły.

W trakcie zabawy dysponujemy bogatą paletą broni, którymi możemy radzić sobie z nieprzyjaciółmi. Istotną rolę grają tutaj również ładunki wybuchowe. Jako że otoczenie możemy niszczyć i modyfikować w prawie dowolny sposób, możemy je wykorzystać również na swoją korzyść.

Poza modułem zabawy dla pojedynczego gracza całość daje nam możliwość gry wieloosobowej, bazującej na rywalizacji.

Warstwa technicznaChoć klimat całej gry Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered pozostał niezmieniony w stosunku do pierwowzoru, zmiany są widoczne w oprawie wizualnej. Autorzy postarali się o zapewnienie graczom wysokiej rozdzielczości (sięgającej 4K) tekstur. Poprawie uległy również systemy cieni i oświetlenia, by działać w jeszcze bardziej autentyczny sposób.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 11 kwietnia 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak danych
Najświeższe informacje
Gra

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

  • Platformy: PCPS4XOSwitch
  • Gatunek: Strzelanka
  • Producenci: THQ Nordic
  • Wydawcy: # THQ Nordic
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
02 lipca 2019 Switch
planowane
# 2018 PS4XO
2018 PC
# 2018 PS4XO