Gamedile.pl

#

Rider

iOSAND
Opis gry
Rider to stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS gra zręcznościowa, której zaprojektowania podjęło się studio deweloperskie Ubisoft, a konkretnie - jego oddział zajmujący się wyłącznie produkcjami na mniejsze urządzenia. Produkcja została wydana w modelu free to play, wraz z wbudowanym systemem mikropłatności oraz reklamami.

Mechanika rozgrywkiW grze Rider przejmujemy kontrolę nad futurystycznym motorem (jednym z 40) i stajemy przed wyzwaniem związanym z wykonywaniem wyczynów kaskaderskich. Poruszając się po abstrakcyjnym świecie, musimy tutaj prezentować spektakularne podniebne ewolucje, za których poprawną realizację otrzymujemy punkty. Te z kolei przydadzą nam się do rywalizacji z innymi graczami (w rankingach).

Autorzy nagradzają nas za codzienne logowanie się do gry. Dokonywanie progresów w rozgrywce pozwala nam z kolei odblokowywać sporo dodatków, w tym zróżnicowane obszary tematyczne czy właśnie wspomniane wcześniej pojazdy.

Warstwa technicznaGra została zaprojektowana w stylu abstrakcyjnym, z naciskiem na futurystyczny klimat. Trasy, po których się tutaj poruszamy są wyraźnie zaznaczone i podświetlone niczym neony, co tworzy specyficzny klimat. Naszym zmaganiom przygrywa z kolei dynamiczna ścieżka dźwiękowa.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 09 października 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Rider

  • Platformy: iOSAND
  • Gatunek: Zręcznościowa» Platformówka
  • Producenci: Ubisoft Entertainment
  • Wydawcy:
  • Tematy Abstrakcyjna

Wydania gry

już wydane
# 21 czerwca 2017 iOSAND

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
AND
iOS