SSX (SSX: Deadly Descents) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

SSX

360PS3
Znana także jako SSX: Deadly Descents.
Opis gry
SSX to zupełnie nowa odsłona popularnego cyklu gier sportowych, które poruszają popularną tematykę snowboardu. Stworzona przez firmę EA Sports gra zrywa z mocno arcade'owym charakterem całej serii, oferując graczom nieco poważniejsze wyzwania, jak również więcej realizmu. Nie oznacza to jednak, iż braknie tutaj karkołomnych trików czy podniebnych ewolucji. Tym, co pozostało niezmienione jest niesamowity dynamizm całej produkcji.

W SSX wcielamy się w jednego z członków zespołu snowboarderów. Postawili oni sobie dość nietypowy i bardzo niebezpieczny cel życia: chcą zjechać z kolejnych najniebezpieczniejszych na świecie gór świata. Tak oto wybierają się między innymi na szczyt Himalajów czy gór na Antarktyce, by spróbować swoich sił w zjazdach, które mogą kosztować ich życie.

W sumie podczas zabawy przyjdzie nam odwiedzić aż 17 różnych regionów - każdy z nich położony został w innej strefie naszej planety. Zjedziemy zatem z przeszło siedemdziesięciu gór, wykonamy całe setki rozmaitych trików i przeżyjemy przygodę swojego życia. Należy wspomnieć, iż SSX ma w swojej ofercie kilka różnych trybów zabawy. Oprócz tych standardowych typu swobodnego zjazdu czy kariery znajdziemy między innymi tryb, w którym musimy uciekać przed lawiną śnieżną, która z każdym momentem zwiększa swoją wielkość i szybkość. Ciekawie prezentuje się tryb zjazdu w całkowitej ciemności, w którym to jesteśmy wyposażeni jedynie w kask z przyczepioną do niego latarką. Trybów jest oczywiście dużo więcej, a każdy z nich gwarantuje przeżycie niezapomnianych emocji.

Gra została wydana w wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Oferuje bardzo ładną trójwymiarową grafikę. Jest również przesycona różnego rodzaju nowoczesnymi opcjami społecznościowymi.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 22 grudnia 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

SSX

Wydania gry

już wydane
# 28 lutego 2012 360PS3
# 01 marca 2012 360PS3