Sea of Solitude - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Opis gry
Sea of Solitude jest przygodową grą akcji wyprodukowaną przez niemieckie Jo-Mei Games, wydawaną w formie epizodycznej i stworzoną w ramach programu EA Originals. Produkcją tą deweloper debiutuje na rynku gier. Całość przeznaczona jest konsolom PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerom osobistym.

Swojej pierwszej zapowiedzi gra doczekała się w lutym 2015 roku, natomiast większej prezentacji - na targach E3 2018, w czasie konferencji Electronic Arts.

Fabuła gryGra prezentuje historię samotnej dziewczynki o imieniu Kay, która pewnego dnia - nie wiedzieć czemu - zaczęła zmieniać się w potwora. Od tego momentu postanowiła dowiedzieć się, co i dlaczego do tego doprowadziło, przy okazji starając się odwrócić bieg wydarzeń. Jak się okaże, potwory, które spotka na drodze nie będą największym zagrożeniem, jakie na nią czeka.

Mechanika rozgrywkiAkcję w Sea of Solitude obserwujemy zza pleców głównej bohaterki. Ma ona charakter zręcznościowo-platformowy i skupia się przede wszystkim na eksploracji kolejnych lokacji i rozwiązywaniu zagadek środowiskowych, które są stawiane na naszej drodze. Parcie na przód jest naszym głównym celem, a związane z nim omijanie i pokonywanie przeszkód - środkiem do jego osiągnięcia.

Rozgrywka przeznaczona jest dla pojedynczego gracza.

Warstwa technicznaSea of Solitude zostało przygotowane w artystycznym stylu, dzięki czemu przypomina film animowany. W czasie zabawy przygrywa nam tu melancholijna muzyka, która nadaje całości emocjonalnego wydźwięku.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 09 czerwca 2018.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Sea of Solitude

  • Platformy: PCPS4XO
  • Gatunek: Przygodowa» Przygodowa gra akcji
  • Producenci: Jo-Mei Games
  • Wydawcy: # Electronic Arts
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
05 lipca 2019 PCPS4XO