Shadows of the Damned - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Shadows of the Damned to wywodząca się ze studia Grasshopper Manufacture gra akcji o bardzo mrocznym klimacie. Wcielamy się w niej w mężczyznę zwanego Garcia Hotspur. Sama akcja tej produkcji przenosi nas aż do bram Piekieł - to właśnie to miejsce bowiem jest związane z ukochaną naszego bohatera i jej śmiercią. Garcia ma na celu oswobodzenie swej lubej z rąk Lucyfera. Nie osiągnie tego w inny sposób jak poprzez walkę z legionami nieprzyjaciół, w skład których wchodzą wyłącznie istoty z piekła rodem.

Gra stawia przede wszystkim na dużą dynamikę, co jest widoczne już na pierwszy rzut oka. Shadows of the Damned skupia się przede wszystkim na spektakularnych walkach, które bez wątpienia są głównym elementem tej produkcji. Nasz główny bohater dysponuje szeregiem broni do eksterminacji swoich nieprzyjaciół - obok broni białej i rozmaitych strzelb stoi miotająca pociskami kusza, która z pewnością niejednokrotnie zostanie przez nas wykorzystana.

Oprawa graficzna opisywanej produkcji z pewnością zasługuje na pochwałę - mnogość detali oraz piękne trójwymiarowe otoczenie składają się na przepiękną oprawę wizualną. Jeżeli jeszcze dodać do tego klimatyczne udźwiękowienie, powstanie produkcja w pełni kompletna.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 11 lipca 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Shadows of the Damned

Wydania gry

już wydane
# 21 czerwca 2011 360PS3
# 24 czerwca 2011 360PS3