Gamedile.pl

#
Znana także jako Sly Cooper: Thieves in Time.
Opis gry
Sly Cooper: Złodzieje w czasie to czwarta z kolei gra w popularnej serii platformówek wydawanych wyłącznie na konsole firmy Sony. Seria ta zadebiutowała w 2002 roku na łamach konsoli PlayStation 2 i niemal od razu zaskarbiła sobie sympatię graczy na całym świecie. Początkowo znana jako Sly 4, została stworzona przez firmę Sanzaru Games, która dokonała również konwersji poprzednich tytułów, przenosząc je na PS3.

Fabuła gry kontynuuje wydarzenia przedstawione w poprzednich jej odsłonach. Gdy gang odpoczywa po pomyślnie wykonanych skokach, zauważa, iż strony Thievius Raccoonusa - książki, w której wszystkie sekrety i techniki dotyczące fachu złodzieja były zapisane przez członków rodziny Cooperów - zaczynają znikać. Od razu na myśl przyszło mu, iż ktoś zaczyna zmieniać przyszłość, by przeszkodzić rodzinie Cooperów w zostaniu legendarną dynastią złodziei, którą są w czasach obecnych. Gang przygotowuje więc maszynę służącą do podróży w czasie, by przenieść się do przeszłości i przywrócić dawny ład wydarzeń.

Gra wnosi do samej serii kilka nowości. Podczas zabawy będziemy w stanie grać przodkami głównego bohatera, Sly. Grywalnymi postaciami są ponadto Bentley, Murray oraz oczywiście Sly. Gra oferuje wiele walk z bossami, jak również specjalny system kostiumów - każdy z przodków, których spotkamy, wręczy nam swój strój. Gdy będziemy go zakładać, pozyskamy specjalne umiejętności.

Sly Cooper: Złodzieje w czasie zostało wydane w wersji na PlayStation 3 i PlayStation Vita. Oferuje możliwość wczytywania tych samych zapisanych gier na dowolnej z tych konsol.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 15 sierpnia 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, single player, split screen
brak trybu sieciowego
Gra

Sly Cooper: Thieves in Time

Wydania gry

już wydane
# 05 lutego 2013 PS3PSV
# 27 marca 2013 PS3PSV