Star Wars: Galaxy of Heroes - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry

Informacje ogólneWydana na platformy mobilne gra bitewna, której akcja rozgrywa się w stworzonym przez George'a Lucasa uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gracze mają możliwość kolekcjonowania bohaterów znanych z różnych serii, w tym produkcji kinowych (Han Solo, Darth Vader, Finn), animowanych seriali (Cad Bane, Ahsoka Tano) czy gier komputerowych (HK-47) i budowania z nich drużyny. Za przygotowanie tytułu odpowiedzialne jest studio EA Capital Games, które w roku 2013 stworzyło także Heroes of Dragon Age oparte na tym samym modelu zabawy. Warstwa fabularna Star Wars: Galaxy of Heroes ogranicza się do szczątkowych informacji zawartych w opisach misji.

GameplayBitwy w grze rozgrywane są w systemie turowym, a o pierwszeństwie ruchów decyduje inicjatywa każdej z postaci. Drużyny składać się mogą maksymalnie z pięciu członków, szóste miejsce zarezerwowane jest dla czasowego sojusznika wybieranego przed walką spośród innych graczy. Kolejni bohaterowie odblokowywani są po wykupieniu pakietów dostępnych do nabycia za wewnętrzną walutę lub z pomocą systemu mikropłatności. Możliwe jest także zwiększenie kolekcji poprzez postępy lub zbieranie kryształów (ang. shards) symbolizujących konkretne postacie. Członków drużyny można szkolić zwiększając podstawowe współczynniki oraz rozwijać specjalne umiejętności indywidualne dla każdego z nich. Pojedynki toczyć można w różnych trybach, górują w nich te toczone ze sztuczną inteligencją, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by skorzystać z PvP. Ograniczeniem większości działań jest powoli regenerujący się poziom energii.

Star Wars: Galaxy of Heroes wydane zostało jako tytuł należący do modelu Free 2 Play z rozbudowanymi mikropłatnościami. Realne środki umożliwiają między innymi zakupienie zestawów bohaterów czy natychmiastowe doładowanie energii.
Opis gry napisał # Krzysztof „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 10 listopada 2016.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Najświeższe informacje
 • #

  Lipiec w Star Wars: Galaxy of Heroes pod znakiem Ewoków

  10 lipca 2017
  Ewoki są głównymi bohaterami lipca w mobilnej grze Star Wars: Galaxy of Heroes. Włochate stworzenia, po raz pierwszy zaprezentowane w epizodzie sagi zatytułowanym Powrót Jedi, otrzymały m.in. nowe animacje. Co...
 • #

  Star Wars: Galaxy of Heroes wzbogacone o bitwy kosmiczne

  29 listopada 2016
  Wraz z nową aktualizacją Star Wars: Galaxy of Heroes zyskało możliwość przeniesienia bitw w przestrzeń kosmiczną. Tym samym już nie tylko bohaterowie, ale i najsłynniejsze pojazdy odegrają dużą rolę w...
Gra

Star Wars: Galaxy of Heroes

Wydania gry

już wydane
24 listopada 2015 iOSAND