Star Wars Jedi: Upadły zakon - Star Wars Jedi: Fallen Order - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako Star Wars Jedi: Fallen Order.
Opis gry
Star Wars Jedi: Fallen Order to fabularna gra akcji stworzona przez studio Respawn Entertainment, autorów takich gier, jak dwie części serii Titanfall czy Apex Legends. Produkcja bazuje na uniwersum Gwiezdnych Wojen i została przygotowana z myślą o platformach PC, PS4 oraz Xbox One.

Fabuła gryHistoria toczy się między filmowymi epizodami trzecim i czwartym. Po wydaniu przez Imperatora Palpatine'a Rozkazu 66, rycerze Jedi są ścigani i eliminowani przez armię klonów.

Głównym bohaterem jest młody padawan Cal Kestis, który ucieka przed imperialnymi łowcami. Wraz z droidem BD-1 ukrywa się on na planecie Bracca. Zostaje jednak namierzony przez elitarną inkwizytor Drugą Siostrę i zmuszony do walki o przetrwanie.

Mechanika rozgrywkiStar Wars Jedi: Fallen Order jest nastawioną na singlową rozgrywkę produkcją, w której dużą rolę odgrywa fabuła. Ważnym elementem samego gameplayu jest jednak walka mieczem świetlnym oraz z wykorzystaniem mocy Jedi. Kestisa rozwiniemy na kilka sposobów, dzięki czemu dopasujemy jego zdolności do własnego stylu gry.

Podczas gry spotkamy wiele bohaterów znanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen, choć autorzy nie wahali się również stworzyć nowe postacie.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 26 kwietnia 2019.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
Gra

Star Wars Jedi: Fallen Order

Wydania gry

już wydane
# 15 listopada 2019 PS4XO
15 listopada 2019 PC
# 15 listopada 2019 PS4XO