Steep - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Steep

PCPS4XOSwitch
Opis gry
Steep to stworzona przez trzy oddziały studia Ubisoft (dwa francuskie, Annecy i Montpellier oraz jeden z Kijowa na Ukrainie) gra sportowa powstała z myślą o komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Po raz pierwszy informacje na jej temat pojawiły się w czasie targów E3 2016 w Los Angeles.

Schemat rozgrywki i główne założeniaW Steep autorzy przenoszą nas do otwartego zimowego świata osadzonego w Alpach i na Alasce, gdzie mamy ogromną swobodę wyboru. Możemy go przemierzać w taki sposób, w jaki tylko pragniemy, szukając wyzwań stworzonych pod nasze zainteresowania i pasje. Jeżeli na przykład jesteśmy zwolennikami jeżdżenia na nartach, to ich używamy. Podobna sprawa się ma z wingsuitami, deskami snowboardowymi oraz paralotniami. Co ciekawe, autorzy nie narzucają nam tutaj absolutnie nic - równie dobrze, co brać udział w wyścigach i rywalizacji możemy po prostu podziwiać krajobrazy, bezcelowo przemierzając kolejne lokacje.

Rdzeniem całej produkcji jest rozgrywka wieloosobowa, w której gra rozwija swoje skrzydła. Jeżeli nie mamy przyjaciół, z którymi moglibyśmy zagrać w tę grę, tutaj możemy spotkać nowych - razem możemy na przykład eksplorować świat, wykonywać podniebne i „naziemne” akrobacje czy też pojedynkować się na punkty. Nie brakuje tu opcji różnego rodzaju wyścigów, w czasie których nic nie stoi na przeszkodzie, by mieszać różne dyscypliny sportu.

Warstwa technicznaOprawa graficzna gry stoi na wysokim poziomie i obfituje w atrakcje, które z pewnością zostaną docenione przez wielbicieli śniegu (wszelkiego rodzaju wgniecenia, odkształcenia i tego typu rzeczy są tutaj dobrze odwzorowane).

Wykonywane na ekranie ewolucje nie muszą „pójść w eter” i być powodem wyłącznie do naszego osobistego samozadowolenia. Możemy się nimi pochwalić poprzez bogate opcje udostępniania powtórek w mediach społecznościowych. Sami je zmontujemy, dobierając tempo i prędkość, a nawet kąt nachylenia kamery.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 17 czerwca 2016.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, rywalizacja, single player, split screen
2-4 graczy, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Gra

Steep

Wydania gry

już wydane
# 02 grudnia 2016 PCPS4XO
# 02 grudnia 2016 PCPS4XO
planowane
# 2017 Switch

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
XO
PS4