Stranglehold - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Stranglehold

PC360PS3
Opis gry
Stranglehold to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji, stworzona pod okiem słynnego reżysera - Johna Woo. Stworzona i wydana przez firmę Midway gra została skierowana do posiadaczy dwóch next-genowych konsol (Xboxa 360 i Playstation 3) oraz komputerów klasy PC.

Akcja gry przenosi nas do dalekowschodniego Hong Kongu i amerykańskiego Chicago, gdzie jako Tequila - wyborny detektyw, któremu głosu użyczył Chow Yun-Fat (znany między innymi z filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok) - zaprowadzamy porządek na zalanych falą przestępczości ulicach. Przy okazji ratujemy własną żonę z rąk rosyjskich porywaczy. Naturalnie nasze działania nie zawsze są w pełni zgodne z prawem (trupów raczej nie można policzyć na palcach jednej ręki).

W Stranglehold gracz ma okazję doświadczyć niesamowitych, typowych dla filmów akcji efektów specjalnych, jak na przykład bieganie po wąskich poręczach, zwisanie z żyrandoli i wskakiwanie na poruszające się obiekty - wszystko to oczywiście w połączeniu z nieustannym strzelaniem we wrogów. Dzięki systemowi Tequila Time jest on w stanie również spowolnić na moment czas, gdyby wydarzenia działy się zbyt szybko, i powoli wycelować nawet w kilku oponentów.

Gra w swoim działaniu wykorzystuje mocno przerobiony silnik Unreal 3.0, dzięki któremu można w niej doświadczyć niesamowicie realistycznej fizyki, olśniewającej grafiki oraz tętniącego życiem, doskonale odwzorowanego środowiska gry.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 27 lipca 2007.
Xbox 360
Dolby Digitalkomunikacja głosowarankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 3 MB na zapis gry

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-8 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

Stranglehold

Wydania gry

już wydane
# 05 września 2007 360
# 14 września 2007 360
# 18 września 2007 PC
# 28 września 2007 PC
# 29 października 2007 PS3
# 30 listopada 2007 PS3