To jesteś Ty! - That's You! - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako That's You!.
Opis gry
That's You! to stworzona z myślą o konsoli PlayStation 4 gra towarzyska, która jako jedna z pierwszych korzysta z darmowej aplikacji mobilnej o nazwie PlayLink, która łączy telefon lub tablet z wspomnianym wyżej sprzętem.

O grze po raz pierwszy usłyszeliśmy w czasie targów E3 2017, kiedy to też została zapowiedziana również jej aplikacja.

Mechanika rozgrywkiTo jesteś Ty! w wersji lokalnej to gra stworzona z myślą o rodzinnych posiedzeniach i imprezach - sieciowo może, w zależności od tego, jak potoczy się zabawa, posłużyć nawet jako aplikacja randkowa. Kluczem zabawy w grze jest poznawanie kolejnych jej użytkowników. W tym celu odpowiadamy na mnóstwo pytań dotyczących zarówno nas samych, jak i znajomych. Tytuł niejednokrotnie stawia przed nami wyzwanie związane czy to z narysowaniem czegoś na ekranie smartfona (wtedy nasz rysunek będzie porównywany z dziełami innymi), czy też ze zrobieniem zdjęcia. Odpowiedzi wszystkich graczy są wyświetlane na ekranie telewizora - ten stanowi jedynie wyświetlacz, a to telefon czy tablet przejmuje rolę „operatora”.

Z uwagi na charakter tytułu, ten został stworzony wyłącznie z myślą o rozgrywce wieloosobowej. Nie ma tutaj możliwości gry w pojedynkę.

Warstwa technicznaOprawa graficzna produkcji jest bardzo umowna, z uwagi na fakt, że bazuje ona przede wszystkim na tekście i zdjęciami profilowymi kolejnych graczy. Całość do działania wymaga telefonu z systemem Android lub iOS wraz z zainstalowaną darmową aplikacją PlayLink.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 29 lipca 2017.
PlayStation 4
• HD 480p/720p/1080i/1080p • 8 GB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

2-6 graczy, kooperacja, rywalizacja
2-6 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
  • #

    Sony zamyka studio odpowiedzialne za gry na PlayLink

    28 lutego 2019
    Sony po ponad 6 latach współpracy zdecydowało się podziękować za dalszą pracę zespołowi Wish Studios, ostatnimi czasy był on odpowiedzialny za gry wykorzystujące PlayLink. Brytyjskie studio kojarzyć możecie...
Gra

That's You!

Wydania gry

już wydane
# 04 lipca 2017 PS4
# 04 lipca 2017 PS4

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS4