Niesamowity Spider-Man - The Amazing Spider-Man - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Niesamowity Spider-Man

PCNDS360PS3Wii3DSWii UiOSAND
Znana także jako The Amazing Spider-Man.
Opis gry
The Amazing Spider-Man to wydana na niemal wszystkie dostępne konsole stacjonarne i przenośne gra akcji, po raz kolejny przedstawiająca losy znanego wszystkim doskonale człowieka-pająka. Wyprodukowana została jako support do wchodzącego na ekrany filmu o tym samym tytule. Nie oznacza to jednak, iż gra nawiązuje przedstawioną historią do swojego filmowego odpowiednika, a wręcz przeciwnie: prezentuje zupełnie nową historię.

Rozgrywka w grze polega na sterowaniu postacią Petera Parkera - z pozoru zwykłego nastolatka, skrywającego wielki sekret. Od czasu ugryzienia przez pająka pozyskał niesamowite zdolności. Wykorzystując te umiejętności wyrusza na ulice Nowego Jorku, by siać postrach wśród przestępców i innych oprychów, czyhających na każdym rogu i w każdej dzielnicy. W czasie zabawy używamy pajęczej sieci, by przemieszczać się po mieście i obezwładniać przeciwników. Równie dobrze możemy wykorzystać do tego swoją niesamowitą nadludzką siłę.

Oprawa graficzna gry zrywa z założeniami stosowanymi do tej pory i jest znacznie bardziej realistyczna i poważna. Jest to nieco inne podejście do postaci człowieka-pająka, do tej pory przedstawianego w bardzo komiksowej wersji. Całą rozgrywkę obserwujemy zza pleców bohatera.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 20 sierpnia 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

The Amazing Spider-Man

Wydania gry

już wydane
# 26 czerwca 2012 NDS360PS3Wii3DS
28 czerwca 2012 iOSAND
# 29 czerwca 2012 360PS3
# 10 sierpnia 2012 PC
# 10 sierpnia 2012 PC
# 05 marca 2013 Wii U