Gamedile.pl

#
Znana także jako The LEGO Ninjago Movie Video Game.
Opis gry
The LEGO Ninjago Movie Video Game to zaprojektowana przez brytyjskie studio Traveller's Tales kolejna gra z jego cieszącego się ogromną popularnością cyklu bazującego na licencji duńskich klocków LEGO. Autorzy postanowili zaserwować graczom rozgrywkę w znanym im stylu, w nieco innej stylistyce i z masą urozmaiceń. Gra została wydana na łamach komputerów osobistych oraz konsol Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Fabuła gryGra powstała w całości w oparciu o film animowany „The LEGO Ninjago Movie”, a historia opowiedziana w niej w dużym stopniu do niego nawiązuje. Przenosi nas ona do miasta Ninjago City, które - za sprawą Lorda Garmadona - chyli się ku upadkow. Grupa wojowników ninja pod przywództwem mędrca i mentora Wu postanawia stawić czoła złoczyńcy i sprawić, by w mieście znów królowały pokój i harmonia.

Mechanika rozgrywkiGłówny schemat rozgrywki w The LEGO Ninjago Movie Video Game nie różni się znacząco od tego, co oferowały nam poprzednie odsłony cyklu. Oznacza to, że nadal mamy tu do czynienia z dynamiczną, przepełnioną humorem platformówką z elementami zręcznościowymi i logicznymi, w której przechodzimy kolejne zróżnicowane lokacje, pokonujemy pojawiających się na naszej drodze przeciwników, rozwiązujemy proste zagadki środowiskowe, a przede wszystkim zgłębiamy kolejne fragmenty bardzo rozbudowanej warstwy fabularnej.

Po raz kolejny całą przygodę możemy przeżyć zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie znajomych. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon, jednocześnie bawić się tutaj mogą nawet cztery osoby. Zabawa wieloosobowa ma charakter kooperacji.

Warstwa technicznaOprawa wizualna produkcji w dużej części nawiązuje do tej zaprezentowanej w poprzednich odsłonach popularnej serii studia Traveller's Tales Games, jest bardzo kolorowa, a cały świat zbudowany jest z klocków. Gra została okraszona w pełni polskim dubbingiem - w czasie zabawy jesteśmy w stanie usłyszeć głos między innymi znanego z kanału Yoczook Łukasza Walaszka.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 07 października 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, single player, wspólny ekran
1-4 graczy, kooperacja, multiplayer
Gra

The LEGO Ninjago Movie Video Game

  • Platformy: PCPS4XOSwitch
  • Inne nazwy: Polska The LEGO Ninjago Movie - Gra Wideo
  • Gatunek: Zręcznościowa» Platformówka
  • Producenci:
  • Wydawcy: Cenega

Wydania gry

już wydane
# 22 września 2017 PS4XO
# 22 września 2017 PS4XOSwitch
# 13 października 2017 PC
# 13 października 2017 PC
# 20 października 2017 Switch

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
PS4
XO