The Last of Us - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Akcja gry The Last of Us przenosi nas do niedalekiej przyszłości, kiedy to świat został zdziesiątkowany przez tajemniczą zarazę. Panowanie nad planetą wymknęło się z rąk człowieka - teraz królują rośliny, a zmutowane ofiary zarazy zagrażają tym ocalałym. Rozpoczyna się walka o przetrwanie - jest ona tym trudna, że ocaleni nie mają broni i jedzenia. Muszą sami zatroszczyć się o ich zdobycie, często walcząc z innymi ludźmi.

Tak oto przybliżona zostają nam losy mężczyzny - Joela - oraz kobiety, Ellie. Musimy zatroszczyć się o to, by przeżyli w tej jakże trudnej dziczy. Na świecie nie ma już bowiem miast - to, co pozostało, jest zdemolowane i zawładnięte przez rośliny.

Cała gra jest niezwykle dynamiczna - jest to survival horror w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie brakuje tu więc momentów grozy, a walka jest bardzo ważnym elementem. Tutaj jednak nie walczymy jedynie z opanowanymi zarazą ludźmi, lecz również z własnymi słabościami - głodem, strachem i potrzebą bezpieczeństwa.

The Last of Us zostało zaprojektowane wyłącznie dla pojedynczego gracza. Oferuje wysokiej jakości oprawę graficzną, bogatą w liczne detale i imponującą licznymi efektami, w tym pogodowymi.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 15 grudnia 2011.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 50 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-8 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Gra

The Last of Us

Wydania gry

już wydane
# 13 czerwca 2013 PS3
# 14 czerwca 2013 PS3