Gamedile.pl

#
Opis gry
The Splatters to debiutancka produkcja wywodząca się spod skrzydeł izraelskiego niezależnego studia SpikySnail. Czerpie ona garściami pomysły wykorzystane między innymi w grze World of Goo czy Angry Birds, serwując dość ciekawą zręcznościowo-logiczną gratkę.

Celem gracza na każdym z kilkudziesięciu poziomów gry jest odpowiednie wyrzucenie w powietrze tytułowego Splattersa - uroczej flegmy będącej substancją stałą w momencie wyrzucania - w taki sposób, by ta rozbiła się o ścianę. Byłoby to proste, gdyby po zniszczeniu nie musiała rozlać się na poukładane na każdym poziomie kostki o tym samym kolorze. Gracz otrzymuje przy tym możliwość niemal dowolnego manipulowania czasem, cofania i powracania. Wszystko w celu zniszczenia jak największej ilości klocków, spowodowania jak największej i najbardziej efektownej eksplozji galaretowatej substancji i zdobycia jak najwięcej punktów za jednym razem.

Gra została wyposażona w bardzo kolorową dwuwymiarową szatę graficzną. Naszym zmaganiom przygrywa wartka, równie przyjemna do słuchania, co grafika do patrzenia ścieżka dźwiękowa. Atmosfera w grze jest sielankowa co sprawia, iż nadaje się ona również dla młodszych użytkowników konsoli.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 21 marca 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

The Splatters

  • Platformy: PC360
  • Gatunek: Zręcznościowa
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Abstrakcyjna
  • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna

Wydania gry

już wydane
# 11 kwietnia 2012 360
# 11 kwietnia 2012 360
planowane
# 2013 PC