Transformers: Zemsta upadłych - Transformers: Revenge of the Fallen - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Transformers: Zemsta upadłych

PCPS2PSPNDS360PS3Wii
Znana także jako Transformers: Revenge of the Fallen.
Opis gry
Transformers: Revenge of the Fallen jest sequelem popularnej gry akcji, wydanym z okazji premiery filmu kinowego osadzonego w uniwersum Transformers, przedstawiającego odwieczną wojnę między Autobotami i Decepticonami. Gra fabularnie jest odzwierciedleniem wszystkiego, co rozgrywało się w filmie.

Mechanika rozgrywkiTransformers: Revenge of the Fallen to dynamiczna strzelanka trzecioosobowa, w której jesteśmy w stanie pokierować mechami (czyli po prostu tytułowymi Transformerami), które są w stanie przyjąć formę pojazdów albo też człekokształtnych robotów. Rozgrywka w grze polega przede wszystkim na toczeniu pojedynków, w których odwiedzamy znane nam z filmu lokalizacje (w tym Szanghaj czy Kair), realizując stawiane nam przez system zadania. Wraz z postępami w rozgrywce zyskujemy dostęp do nowych postaci, otwierając sobie jednocześnie możliwość korzystania z innego stylu rozgrywki.

Gra oferuje możliwość zabawy zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla kilku, w wielu rozmaitych modułach rozgrywki sieciowej.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 kwietnia 2018.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p/1080i/1080p • 51 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-8 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Transformers: Revenge of the Fallen

Wydania gry

już wydane
# 23 czerwca 2009 PCPS2PSPNDS360PS3Wii
# 26 czerwca 2009 PS2PSPPS3
# 01 lipca 2009 PC
# 03 lipca 2009 360