Gamedile.pl

#

Trials Rising

PCPS4XOSwitch
Opis gry
Trials Rising to zaprojektowana we współpracy dwóch wewnętrznych studiów francuskiego Ubisoftu (RedLynx i Kiev) zręcznościowa gra wyścigowa, kontynuująca zwariowaną serię skupiającą się na wyczynach kaskaderskich. O powstawaniu całości autorzy poinformowali w czasie ich konferencji na targach E3 2018. Całość trafiła na łamy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Po raz pierwszy w historii serii zadebiutowała również na platformie Nintendo Switch.

Mechanika rozgrywkiTrzon zabawy w Trials Rising pozostał niezmieniony w stosunku do poprzedniej części. Przenosimy się na jedną z wielu dostępnych tras (tutaj do wyboru mamy między innymi park Yellowstone, wieżę Eiffla czy ośnieżone Mount Everest), by wyruszyć w kierunku mety. Po drodze musimy wykonywać różnego rodzaju akrobacje, za co jesteśmy punktowani. Liczy się widowiskowość oraz poprawność techniczna.

Duży nacisk w Trials Rising położona na moduł rozgrywki wieloosobowej, w którym możemy pojedynkować się z innymi zarówno na mniejszych i kameralnych torach, jak i największych stadionach świata. Wraz z postępami w rozgrywce zdobywamy kolejne umiejętności, będąc w stanie jeszcze efektywniej radzić sobie z przeciwnikami. Autorzy wprowadzili do gry nowy tryb jazdy tandemami, w którym razem z innym graczem stajemy na jednym motocyklu, starając się utrzymać równowagę tak długo, jak to tylko możliwe.

Warstwa technicznaPodobnie, jak poprzednie edycje serii, tak i ta daje spore możliwości jeżeli chodzi o edytor własnych torów, który zawiera mnóstwo nowych opcji. Po stworzeniu własnych tras jesteśmy w stanie podzielić się nimi ze społecznością. Sama gra z kolei została zaprojektowana od podstaw, w związku z czym oferuje jeszcze bardziej dopracowany system fizyki oraz bogatsze w detale lokacje i modele postaci.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 12 czerwca 2018.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
1-8 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
  • #

    Trials Rising to nowa część popularnej serii

    11 czerwca 2018
    W czasie trwającej jeszcze konferencji Ubisoftu zorganizowanej w ramach E3 2018 francuski wydawca poinformował o powstawaniu Trials Rising - kolejnej odsłony popularnej serii kaskaderskich gier wyścigowych z...
Gra

Trials Rising

Wydania gry

planowane
# 2019 PCPS4XOSwitch
# 2019 PCPS4XOSwitch