Gamedile.pl

#

Trine 2

MacPC360PS3Wii UPS4
Opis gry
Trine 2 to druga z kolei odsłona gry zręcznościowo-platformowej, której akcja przenosi nas do magicznego świata fantasy. Mamy tu możliwość wcielenia się w postać jednego z trzech różnych herosów - maga, wojownika lub złodziejkę. Wyposażeni w bogaty arsenał umiejętności wyruszamy w mrożącą krew w żyłach podróż.

Podczas zabawy jesteśmy w stanie dowolnie przełączać pomiędzy kolejnymi bohaterami. Daje to nam ogromne możliwości i zapewnia różnorodność rozgrywki. Naturalnie każda z postaci dysponuje innymi umiejętnościami. Tak oto atutem wojownika jest walka w zwarciu, jak również obrona, mag specjalizuje się różnego rodzaju zaklęciami, zarówno leczącymi, jak i ofensywnymi. Jest również najszybszy z wszystkich bohaterów. Złodziejka natomiast walczy na dystans korzystając ze swojego łuku - jest najzwinniejsza i najsprytniejsza.

Trine 2 to gra oferująca wiele nowości w stosunku do poprzedniej odsłony serii. Od teraz na przykład możemy zapisywać stan naszej gry w absolutnie dowolnym momencie. Gra została przystosowana zarówno dla weteranów, jak i tych świeżo upieczonych graczy, a oprócz kampanii dla pojedynczego gracza oferuje tryb kooperacyjnej rozgrywki multiplayer - zarówno w sieci, jak i offline. Ponadto mamy tu możliwość odblokowania całego wachlarza osiągnięć.

Oprawa graficzna produkcji stoi na bardzo wysokim poziomie. Jest kolorowa, szczegółowo wykonana i w znakomity sposób wpasowuje się w klimat produkcji. Również szata audio potrafi zachwycić, gdyż została skomponowana przez popularnego Ari Pulkkinena.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 07 grudnia 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
Najświeższe informacje
 • #

  Trine 2: Complete Story trafi na PlayStation 4

  28 października 2013
  Fińskie studio deweloperskie Frozenbyte poinformowało dziś o swoich planach związanych z przeniesieniem jednej z jego flagowych produkcji na łamy konsoli następnej generacji PlayStation 4. Trine 2: Complete Story,...
Gra

Trine 2

 • Platformy: MacPC360PS3Wii UPS4
 • Gatunek: Zręcznościowa
 • Producenci:
 • Wydawcy:
 • Tematy Fantasy
 • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna

Wydania gry

już wydane
# 07 grudnia 2011 PC
# 07 grudnia 2011 Mac
# 09 grudnia 2011 PC
# 16 grudnia 2011 Mac
# 20 grudnia 2011 PS3
# 21 grudnia 2011 360
# 07 marca 2012 PS3
# 22 listopada 2012 Wii U
# 15 listopada 2013 PS4
# 29 listopada 2013 PS4