UEFA Euro 2008 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

UEFA Euro 2008

PCPS2PSP360PS3
Opis gry
UEFA Euro 2008 to gra sportowa z kanadyjskiego oddziału firmy Electronic Arts, będąca trzecią z kolei oficjalną produkcją Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

W produkcji tej, jak sam tytuł mówi, mamy okazję wziąć udział w Mistrzostwach Starego Kontynentu, kierując poczynaniami jednej z przeszło pięćdziesięciu reprezentacji narodowych, doprowadzić ją do awansu z eliminacji, a w końcu wywalczyć puchar - marzenie każdego europejskiego piłkarza. Warto wspomnieć, iż wśród dostępnych w grze kadr pojawiła się również reprezentacja Polski, a także między innymi Niemców, Portugalii, Hiszpanii oraz naturalnie gospodarzy Mistrzostw, Austrii i Szwajcarii.

Gra oferuje nam możliwość zagrania w podstawowych, dostępnych także w innych produkcjach trybach. Swoich sił możemy więc spróbować w meczu towarzyskim, treningu czy właściwym trybie kariery. Należy powiedzieć o dodatkowej możności pokierowania drużyną w trybie Captain Your Country. Wcielamy się w nim w postać kapitana którejś z reprezentacji i jesteśmy zmuszeni wspierać drużynę swoimi umiejętnościami, kierując oczywiście wyłącznie nim.

Silnik gry, niemal identyczny z tym znanym z gry FIFA 08, został udoskonalony i wzbogacony, dzięki czemu podczas rozgrywki możemy uświadczyć pięknych animacji postaci i realistycznych powierzchni, a także realistycznie wyglądającej publiczności.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 03 marca 2008.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

UEFA Euro 2008

Wydania gry

już wydane
# 18 kwietnia 2008 PCPS2PSP360PS3
# 18 kwietnia 2008 PCPS2PSP360PS3