Uncharted: Golden Abyss (Uncharted: Złota Otchłań) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako Uncharted: Złota Otchłań.
Opis gry
Uncharted: Golden Abyss to kolejna odsłona przygód Nathana Drake'a, po raz pierwszy wydanych na łamach konsoli przenośnej PlayStation Vita.

Akcja opisywanej produkcji rozgrywa się przed wydarzeniami opisanymi w Uncharted 3: Drake's Deception i rozpoczyna się w momencie, gdy główny bohater jest prowadzony przez południowoamerykański las deszczowy przez swojego kolegę Dantego, który chce pokazać mu znane mu ruiny. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie prowadził on Nathana naokoło, przez góry, a nie prostszą ścieżką. Wtedy właśnie bohater zaczyna domyślać się, iż nie powinien wcale oglądać tych ruin.

Uncharted: Golden Abyss to gra w pełni wykorzystująca możliwości platformy sprzętowej, na którą została wydana. Oznacza to, iż mamy tu do czynienia z wspaniałą trójwymiarową grafiką, wartką i dynamiczną ścieżką audio. Gra ma mocno zręcznościowy charakter, a całą zabawę obserwujemy zza pleców naszego głównego bohatera.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 13 lutego 2012.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

Uncharted: Golden Abyss

  • Platformy: PSV
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla:

Wydania gry

już wydane
# 15 lutego 2012 PSV
# 22 lutego 2012 PSV