WRC 2 (WRC 2: FIA World Rally Championship) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

WRC 2

PC360PS3
Znana także jako WRC 2: FIA World Rally Championship.
Opis gry
WRC 2 jest drugą odsłoną popularnej serii gier rajdowych, bazującej na licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA). Stworzona została przez włoskie studio Milestone, specjalizujące się właśnie w grach wyścigowych, a stojące również za pierwszą odsłoną cyklu.

Mechanika rozgrywkiW WRC 2 wcielamy się w postać kierowcy rajdowego, który bierze udział w Rajdowych Mistrzostwach Świata - naszym zadaniem jest przeprowadzenie go przez nie. W tym celu weźmiemy udział w szeregu wyścigów na trasach rozrzuconych po całym świecie (kraje obejmują między innymi Szwecję, Niemcy, Australię, Hiszpanię, Wielką Brytanię czy Argentynę). Oczywiście celem w każdym wyścigu jest wyprzedzenie wszystkich rywali i zajęcie pierwszego miejsca.

Autorzy oddali nam do dyspozycji prawdziwych kierowców (w tym Sébastiena Loeba, Mikko Hirvonena czy Kimiego Räikkönena), jak również znane z rzeczywistości auta. W czasie jazdy z kolei musimy zwrócić uwagę nie tylko na ich moc, ale też na warunki, jakie panują na trasie i odpowiednio dopasować nasz styl jazdy właśnie do nich.

Rozgrywkę można toczyć w pojedynkę, bądź też toczyć zmagania z innymi użytkownikami - czy to na jednym sprzęcie, czy też przy użyciu sieci.

Warstwa technicznaGra stawia na realizm nie tylko pod względem schematów rozgrywki, ale też oprawy audiowizualnej. Autorzy starali się jak najlepiej odwzorować rzeczywistość, starając się uczynić model jazdy po ciężkim terenie jak najbardziej autentycznym.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 marca 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, rywalizacja, single player, split screen
2-16 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

WRC 2

Wydania gry

już wydane
# 14 października 2011 PC360PS3
# 14 października 2011 PC360PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
360
PS3