Gamedile.pl

#

We Dare

PS3Wii
Opis gry
Towarzyska gra zręcznościowa stworzona przez studio Ubisoft Milan z myślą o konsolach PS3 i Wii oraz kontrolerach ruchu. Zabawa przeznaczona jest dla par oraz przyjaciół, którzy swobodnie czują się w swoim towarzystwie i chętnie biorą udział w zadaniach ocierających się o flirt. Początkowo Ubisoft reklamował ten tytuł jako produkcję o zabarwieniu erotycznym, sugerując, że jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wywołało to wiele kontrowersji, a niektóre kraje (w tym Wielka Brytania) nie dopuściły gry do sprzedaży. Okazało się jednak, że We Dare posiada bardzo mało elementów erotycznych, przez co ograniczenia wiekowe ustalono na wiek 12+.

RozgrywkaGra opiera się głównie na zadaniach ruchowych wykorzystujących kontroler Wii lub Move. Zabawy polegają m.in. na pocałunkach, striptizie czy dawaniu klapsów, które podane zostały tu jednak w delikatnej formie. Jedna z gier polega na przykład na „podgryzaniu” imitującego owoc kontrolera przez dwie osoby, co może doprowadzić nawet do pocałunku. Z kolei latanie odbywa się poprzez rytmiczne poklepywanie towarzysza po pośladkach. We Dare posiada w swoim repertuarze również minigry taneczne, które umilają takie przeboje jak Sex Bomb, Lady Marmalade, I'm Too Sexy, Y.M.C.A. czy You Sexy Thing.

Łącznie autorzy stworzyli 40 zadań, których zadaniem jest określić, kto nadaje się na naszego przyjaciela, a kto na drugą połówkę. Zawarty w We Dare kreator awatarów pozwala przenieść własne alter ego do wirtualnej rzeczywistości.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 07 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Gra

We Dare

Wydania gry

już wydane
# 11 marca 2011 PS3Wii
# 11 marca 2011 PS3Wii

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS3
Wii