inFamous: First Light - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
inFamous: First Light to prequel wydanej na początku 2014 roku gry akcji o podtytule Second Son, a jednocześnie kontynuacja znakomitej serii, od lat wydawanej na konsole firmy Sony. Jego stworzenia podjęło się studio Sucker Punch, które tworzy cykl już od początku jego istnienia.

inFamous: First Light przenosi graczy do miasta Seattle w stanie Waszyngton i naświetla losy Abigail Walker, zwanej również Fetch, która była istotną postacią w poprzedniej odsłonie gry. Bohaterka zmaga się tu z organizacją rządową zwaną Department of Unified Protection (DUP), która zajmuje się przechwytywaniem i unieszkodliwianiem osób posiadających nietypowe zdolności. Taką właśnie osobą jest główna bohaterka.

W trakcie naszej przygody poznamy całą mroczną podróż Abigail, od czasu kiedy była przesłuchiwana przez Brooke Augustine w więzieniu o zaostrzonym rygorze dla osób z nadludzkimi zdolnościami. Będziemy świadkami rozwoju kobiety i jej umiejętności oraz procesu jej przemiany w zabójczynię. Doświadczymy ucieczki z więzienia oraz misji mającej na celu zemstę.

Gra oferuje niemalże taki sam system rozgrywki, co Second Son i nie wymaga posiadania tejże produkcji do poprawnego działania. Mimo wszystko osoby, które posiadają podstawową grę otrzymają na starcie bliżej jeszcze nieokreślone bonusy.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 11 czerwca 2014.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Najświeższe informacje
Gra

inFamous: First Light

Wydania gry

już wydane
# 26 sierpnia 2014 PS4
# 10 września 2014 PS4