Dlaczego serwis, który sprawuje patronat medialny nad Memorią milczy w sprawie przedsprzedaży limitowanego wydania kolekcjonerskiego gry? Przecież termin składania zamówień upływa za tydzień.
Jeśli to prawda, to firma Play popełnia wizerunkowe samobójstwo. Tak się po prostu nie robi. Jeśli nie jest się czegoś pewnym, to siedzi się cicho - składanie deklaracji i wycofywanie się z nich jest oznaką braku szacunku do klientów. Czuję się zażenowany i rozczarowany, aczkolwiek na razie jeszcze zaczekam na jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie.