Atomega - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Opis gry
Atomega jest stworzoną przez wewnętrzny oddział francuskiego studia Ubisoft (ten sam, który przygotował między innymi grę Grow Up) grą akcji przeznaczoną wyłącznie do rozgrywki sieciowej, dostępną na łamach komputerów osobistych. Pojedynki rozgrywają się tutaj na specjalnie do tego przygotowanych arenach, a każdy z nich trwa mniej więcej dziesięć minut.

Mechanika rozgrywkiAtomega to gra sieciowa, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby - na ekranie stale widzimy ręce naszego bohatera, bądź też broń, którą w danym momencie trzyma. Pojedynki angażują w zabawę osiem osób jednocześnie, a ich celem jest zebranie określonej ilości porozrzucanej po każdej z aren materii. Tak naprawdę zatem samo strzelanie nie stanowi tutaj warunku koniecznego, jednak jest nam w stanie pomóc wypracować przewagę nad naszymi oponentami.

W sumie rozgrywka toczy się na siedmiu różnych poziomach, każdy z których zmusza nas do obrania nieco innej taktyki, by przetrwać i osiągnąć wygraną. Wraz ze zdobywaną materią przeobrażamy się z kolei (stopniowo) w ogromnego giganta, który potrafi razić wrogów potężnymi falami energetycznymi.

Warstwa tehchnicznaPod względem technicznym gra została przygotowana w specyficznym „kanciastym” stylu - każdy element otoczenia oraz postaci, które napotkamy tu na naszej drodze wykonany jest z brył sześciennych o różnych rozmiarach.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 19 listopada 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

brak trybu lokalnego
8 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

Atomega

Wydania gry

już wydane
19 września 2017 PC

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC